Latvijā

Viss ir beidzies! Kivičs ar mīļoto un bērniem pamet Latviju


Kiviča un Skulmes mīlas kaislības steidza komentēt simtiem cilvēku, tostarp sabiedrībā zināmi ļaudis. Tikmēr pats Kivičs atzīst – “Redzot, kas notiek mūsu sabiedrībā, esam izlēmuši aizbraukt!”.

Uz kurieni pāris dosies, Kivičs vēl neatklāj, taču intervijā ar “skaties.lv” piebilst, ka viņam ir radinieki Amerikā. Tāpat abi ar Lieni ir pārliecības pilni, ka arī viņu bērniem tā būs labākā izvēle.

Jauns.lv jau vēstīja, ka Mūziķis un partijas “KPV LV” 13. Saeimas deputāta kandidāts Andris Kivičs, satrakojies par interneta asprāša joku, kas veltīts viņa mīļotajai Lienei Skulmei, nu jau aizgājis pavisam tālu – neizslēdz iespēju sarīkot kautiņu Valmieras teātrī pat izrādes vidū.

“Ja kāds pazemos Lieni, es viņu piekaušu. Un, iespējams, varu izdarīt to arī Valmieras teātrī, izrādes vidū. Pēkšņi, ne no kurienes,” tā “Facebook” šodien ierakstījis Kivičs.


Feisbukā pēc šī Kiviča jaunā ieraksta komentāri nu birst kā no pārpilnības raga – cilvēki brīdina, ka Andrim šādi draudi var beigties ar tiesu darbiem; citi bažījas, vai tiešām viņa profils nav uzlauzts; vēl citi satraucas, vai mūziķis nav pārāk aizrāvies ar uzmundrinošu dzērienu lietošanu.

 

Avots: patv.live

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Lapas: 1 2

Komentāri

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Populārākie

To Top
Ziņojums!

Lai sekotu līdz jaunākajiem notikumiem uzspied "Like"