Latvijā

Rakovska un Olga Rajecka aicina boikotēt salūtu: `Paldies par salūtu 234 000 eiro vērtībā… `

”Paldies par salūtu 234 000 eiro vērtībā,” ironizē dziedātāja ”Lielisks lēmumus!”

”Kāpēc valdība, aprēķinot salūta budžetu, skaita 100 gadus vērienīgās dzimšanas dienas svinībām, bet aprēķinot pensijas, nostrādātos senioru darba gadus noraksta, jo viņi strādājuši svešas valsts labā? Dievam nepatīk, ka nabagi trako,” sociālajā tīklā Facebook pauž Rakovska. ”Visa šī simtgades ambrāža ar savām izmaksām izskatās bezkaunīgi!”…


 

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!Lapas: 1 2

7 Komentāri

7 Komentāri

 1. zaniite

  4. novembris, 2018 at 23:23

  Kas par sviestu? Jaa varbuut tiek tam teereeti paaraak lieli liidzeklji bet cilveekiem kuri nevar atljauties maksas pasaakumus buus ko paskatiities par velti, Viss jau ir sagaadaats vai nu tu iesi vai neiesi taapat to naudu gaisaa izshaus.Un ja ietaupiis valdiibai buus preemijas.Nbagiem taapat neko neiedos.

  • Olga A

   5. novembris, 2018 at 15:01

   JAA ar tādu domāšanu esam tur kur esam.Boikots būtu laba lieta,bet…ir Zanītes,kas ies.

  • Robis

   5. novembris, 2018 at 15:50

   Ja tev būtu vēzis, bet nebūtu nauda ārstēšanai – arī priecātos ???

 2. Gunita

  5. novembris, 2018 at 11:17

  Pilnīgi piekrītu ka tas nav pareizi, bet neiet ar nav jēga, jo tā pat tiks izšauts. Un pa tām kompensācijām vispār apsurds. Parastajiem mirstīgajiem ejot no darba prom neko neizmaksā a šitiem…. tādas summas, ceru ka “neaizrīsies” un padomās tajā brīdi ka pensionāriem pat lāga pārtikai nesanāk.

 3. Leviathan

  5. novembris, 2018 at 18:22

  Navajadzīga matu skaldīšana – šīs dāmas varēja ietekmēt vēlēšanu norisi, lai netiktu ievēlēta tik izšķērdīga valdība, nevis tagad brēkt par to, ka šie āži-dārznieki ir nograuzuši dārzā pēdējo kacenu.

 4. Inese

  6. novembris, 2018 at 08:47

  Protams, ka summa parastam cilvēkam liekas liela, bet valsts budžeta apmēriem tas neizskatas daudz… reizēm publiski izgaismo mazas summas bet pa to laiku tautai izkrāpj daudzreiz lielākas. Varbūt varam mēģināt ignorēt Latvenergo lai mūs ikdienas nav jāmaksā par to ko daudzus gadus atpakaļ par mūsu naudiņu uzcēla … tas ir daudz lielāks salūts kādu kabatas nekā 234000€

 5. Kristīne

  6. novembris, 2018 at 13:53

  Neesmu pārliecināta, ka boikots ko mainīs, tāpat vienmēr būs kāds, kas ies.

  Tomēr es domāju, ka salūtu vajadzētu šaut reizi piecos desmit gados. Būtu īpašāk un varētu tērēt vairāk naudas salūtam, ieekonomējot. Tad tie tūkstoši neliktos tik bargi.

  Galu galā Jaunajā gadā vienmēr ir salūts. Ar to varam iztikt katru gadu.

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Populārākie

To Top
Ziņojums!

Lai sekotu līdz jaunākajiem notikumiem uzspied "Like"