Interesanti

Pirms 13 gadiem šis multimiljonārs bija narkomāns bez pajumtes…

Multimiljonāra Halila Rafati dzīvesstāsts būtu cienīgs sižets Holivudas grāvējam.
Vēl pirms 13 gadiem viņš bija atkarīgs no heroīna, bez pajumtes un ar nopietnām veselības problēmām: viss ķermenis klāts ar čūlām un tik ļoti novājējis, ka svēra tikai 48 kg.

Tagad Rafati ir kompānijas Sunlife Organics īpašnieks, kam pieder 6 fitobāri Losandželosā un sulu un smūtiju ražotnes.


Halils Rafati dzimis un audzis Ohaijo, bet vēlāk pārcēlies uz Losandželosu cerot uz labāku dzīvi. Mūsu stāsta varonim jau no dzimšanas bija ķēriens uz tirdzniecību, tāpēc viņš ātri iedzīvojās Eņģeļu pilsētā.
Halils sāka tirgoties ar sporta automobiļiem, tirdzniecība bija veiksmīga. Viņš sāka pelnīt lielu naudu, bet morāli tam nebija gatavs. Drīz viņš padevās narkotiku vilinājumam…

Rafati ne tikai lietoja narkotikas, bet bija iejaukts marihuānas, ketamīna un ekstazī tirdzniecībā. Ar laiku izveidojās pieradums pie vieglajām narkotikām un vīrietis sāka lietot heroīnu…


2001. gadā Halils gandrīz nomira no pārdozēšanas, bet ārstiem izdevās glābt viņa dzīvību. Gadu vēlāk viņš atkal bija par mata tiesu no nāves- noziedznieki apšaudīja viņa māju, bet pats saimnieks tajā brīdī vannas istabā ieņēma kārtējo heroīna devu.

Samērā ātri Halils Rafati iztērēja visus ietaupījumus un noslīdēja līdz padibenēm. Pāris gados no veiksmīga biznesmeņa viņš pārvērtās par narkomānu bezpajumtnieku.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!Lapas: 1 2

Komentāri

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Populārākie

To Top
Ziņojums!

Lai sekotu līdz jaunākajiem notikumiem uzspied "Like"