Fakti

Nabadzīgi ieradumi, ko dara katrs otrais un tie atnes nabadzību! Ekstrasenss Aleksandrs Šepss atklāj, kā no tiem atbrīvoties


Tie, kuri vērojuši slaveno televīzijas šovu “Ekstrasensu cīņas”, noteikti ir pazīstami ar vārdu Aleksandrs Šepss. Ekstrasensu zvaigzne savā oficiālajā vietnē publicējis vairākus sarakstus,kuros parādītas lietas,kas cilvēkus padara nabadzīgākus un traucē uzlabot materiālo stāvokli.

Kā ekstrasenss pats pauda, patiesībā viss vienkāršais arī ir tas pats ģeniālākais! Ja tiksi vaļā no šiem ieradumiem, pavisam noteikti tuvā nākotnē uzlabosi savu materiālo stāvokli.

Pirmais ieradums – žēlošanās


Protams, kad cilvēkam neiet, atliek tikai žēloties par to,cik viņa dzīve ir nelaimīga, vai kā gan tajā nekas nesanāk. Taču tas tikai pastiprina negatīvismu, jo smadzenēs izveidojas negatīvi uzstādījumi, kuri tikai turpina cilvēku virzīt pa neveiksmes taciņu!

Vēl trakāk ir tas, ka cilvēks savu negatīvo stāstu pauž tālāk un negatīvi ietekmē apkārtējos. Ikvienam jau ir zināms, ka domas un vārdi spēj materializēties. Tas ir iemesls , lai jūs kļūtu vēl nelaimīgāki! Jo vairāk negatīvais tiek uzsūkts, jo vairāk tas tiek izstarots!

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Lapas: 1 2

Komentāri

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Populārākie

To Top
Ziņojums!

Lai sekotu līdz jaunākajiem notikumiem uzspied "Like"