Šovi un seriāli

FOTO: jauns pavērsiens TV šovu zvaigznes krāpšanas lietā: Agris kā pierādījumu publisko Dembovskas pikantās bildes


Sociālos tīklus pāršalcis krāpšanas skandāls, kura epicentrā šovu zvaigzne Aija Dembovska. Jaunā dāma tiek vainota dzīvokļa izzagšanā, kamēr pati apgalvo, ka publiskais skandāls esot atraidīta pielūdzēja Agra atriebība un viņa šo puisi dzīvē nemaz neesot satikusi. Kā nu izrādās, Aija ar Agri ir pazīstama, turklāt visai labi – abi kopā jautri atpūtušies.

Agris Stūrmanis vērsās ar sūdzību populārajā ”Facebook” grupā ”Krāpnieki internetā”, paziņojot, ka ļāvis Aijai šovasar padzīvot ģimenes dzīvoklī, bet aizejot zvaigzne viņus apzagusi, paņemot mantas vairāku simtu eiro vērtībā.Tikmēr pati Aija paziņo, ka tādu Agri dzīvē neesot satikusi. Vīrietis esot viņai rakstījis sociālajos tīklos ar vēlmi iepazīties un pat sūtījis neķītras bildītes, bet Aija atteikusi, un apvainošana krāpšanā esot Agra atriebība.


Lai apliecinātu, ka patiesība ir viņa pusē, Agris pēc Aijas versijas uzzināšanas ceļ gaismā jaunus faktus. Vīrietis sociālajos tīklos publiskojis attēlus, kas apliecina, ka viņš tomēr nav nekāds neķītrais un nobloķētais pielūdzējs, ko Aija nekad nav satikusi. Attēlos redzams, ka Aija vasarā labi atpūtusies kopā ar Agri un viņa draudzeni.

 

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Lapas: 1 2 3

Komentāri

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Populārākie

To Top
Ziņojums!

Lai sekotu līdz jaunākajiem notikumiem uzspied "Like"