Šovi un seriāli

Braukšana četru promiļu reibumā, mēnesi ilgs ”plosts” un 24 sadauzīti auto. ”Lauku sētas” Dairis atklāti par savu vētraino dzīvi


Tieši pirms izbalsošanas no ”Lauku sētas” Dairis izbaudīja romantisku randiņu ar lielo Sanitu. Skaistās dāmas šarma apburts Dairis kļuva visai atklāts un kameru priekšā atklāja privātus noslēpumus. Skaties.lv piedāvā ieskatīties tajā randiņa daļā, ko ekrānā neparādīja.

Kā Sanitai atklāja Dairis, vasara ”Lauku sētā” ir viņa pirmais atvaļinājums 40 gadu laikā. Un, jā, viņš to tiešām uztver kā atpūtu, lai arī ik diena darbu pilna.”Tas nav tā, ka ”komā” noguli un pamosties pēc mēneša un naudas nav,” smejas Dairis. Sanitā šī atzīšanās liekas visai aizdomīga, un viņa atklāti pajautā – vai Dairis savulaik esot daudz lietojis grādīgo dziru?

Vīrietis neslēpj – savulaik bijis liels ”zaļā pūķa” draugs. Pēc skolas beigšanas viņam strādāšana neesot bijusi prātā. Dairis aizbraucis uz Vāciju, lai nopirktu mašīnu. Spēkrati viņam ”ātri gājuši”.


”Viens grādīgā vakars un nav. 24, kuras nav taisāmas,” ”zaļā pūķa” ietekmē sastrādātās blēņas neslēpj Dairis.

”Tad, kad mašīna ezerā nogrima, nodomāju, ka vairs nekad nedarīšu tādas dumības. Četratā braucām, prosta ledus pirmais bija.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Lapas: 1 2

Komentāri

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Populārākie

To Top
Ziņojums!

Lai sekotu līdz jaunākajiem notikumiem uzspied "Like"