Pasaulē

Atrasts jau pirmais “Momo” upuris! Lūk kā tas notika …


Nesen Kijevā pa sestā stāva logu izlēca 13 gadus vecā Sofija. Starp viņas numuriem telefonā atrada saiti uz Momo.

Meitenes draugi saka, ka Sofija bija arī “Zilā vaļa” un “Sarkanās pūces” sekotāja, bet šo pašnāvniecisko rīcību draugi saista konkrēti ar Momo.

Pēc klasesbiedru vārdiem, Sofija stipri interesējās par Momo un pat spēja sazināties ar šo tēlu.


Sofija rādīja draugiem briesmīgus video, kurus viņai sūtīja Momo.

Sofija saviem draugiem bija nosūtījusi ziņu:

“Palieciet sveiki, šodien es aiziešu”.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Lapas: 1 2

2 Komentāri

2 Komentāri

 1. xxxxx

  1. marts, 2019 at 09:12

  ko jus te murgojat ! momo jusejais ir statuja vienaa muzejaa kaa var ciest no statujas…… pfff…darit jums nav ko publicet tadus murgus…..

 2. Sigita

  2. marts, 2019 at 11:18

  Runa ir par šo..
  PĀRPUBLICĒTS:
  *UZMANĪBU!!!*
  Mammas, kam mazie (un varbūt ne tik mazie) ir ar tehnoloģiju uz “Tu” un ir bieži YouTube lietotāji, īpaši programmām angļu valodā: lūdzu esiet vērīgas! Ir parādījies jauns bieds bērnu programmās, kas bērnus mudina uz pašnāvībām un pāri darīšanu citiem, tiek pat dotas instrukcijas kā to izdarīt, piemēram, ieslēgt gāzi plītī, kad visi guļ. Šis briesmonis tiek saukts par “Momo” vai “Momo challenge”. Tas piedraud, ka ja viņa/-s norādījumi netiks pildīti, tad viņš/-a pats/-i atnāks nakts vidū un nogalinās bērnu, visu viņa ģimeni un draugus!
  Parasti šis monstrs parādās raidījuma vidū vai pat uz beigām, tad kad vecāki vairs nepievērš uzmanību, jo sākums ir ok! Animācijai tiek izmantots pabriesmīga izskata Japāņu mitoloģijas tēls, bet izskatās diezgan īsta šī būtne (cik no bildes esmu redzējusi). “Momo” ir manīts Peppa Pig, LOL DOLLS, pārsteigumu olu atvēršanas raidījumos un citur.
  Mūsu bērni ar šo, par laimi, nav saskārušies, bet tā kā esmu saņēmusi info par šo no vairākiem dažādiem avotiem mazāk nekā 24h laikā, tad izskatās, ka šis izplatās ātri 😞
  Sargiet savus bērnus!

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Populārākie

To Top
Ziņojums!

Lai sekotu līdz jaunākajiem notikumiem uzspied "Like"