Fakti

12 lietas, kuru patieso mērķi pat nenojauti

Katru dienu mēs lietojam daudzus priekšmetus, piemēram, lodīšu pildspalvu, un pat nenojaušam kāpēc tiem vai citiem tās elementiem ir tieši tāda forma. Vai esi kādreiz aizdomājies, kāpēc pildspalvu korķīšos ļoti bieži ir caurumiņš?

Mēs jums izstāstīsim duci interesantu faktu pa ierastām lietām.

Barošanas vada paresninājums

Šajā paresninājumā slēpjas ferīta filtrs – dobs gredzens, kas izgatavots no īpaša sakausējuma. Tas nepieciešams tādēļ, lai ierīci pasargātu no sadzīves elektrotīklu traucējumiem.

Izcilnīši uz klaviatūras taustiņiem


Izcilnīši uz klaviatūras taustiņiem atrodas tikai uz burtiem A un O, cipara 5 un uz sānjoslas taustiņa ar nosaukumu Num Lock. Tie ir vajadzīgi, lai neskatoties spētu atrast vajadzīgos taustiņus.

Kniedes džinsos

Pirmās kniedes džinsos parādījās jau 19. gs. otrajā pusē. Tās savienojuma vietās nostiprināja kabatu šuves, pateicoties kam ogļrači varēja sev līdzi nēsāt ļoti smagus priekšmetus, neuztraucoties par to, ka viņu bikses saplīsīs. Tagad kniedes – vienkāršs dekoratīvs elements.

Mazā džinsu kabatiņa

Ir vairākas versijas, kādam mērķim tika izdomāta slavenā piektā kabatiņa. Tajā varēja ielikt pulksteni, monētas, izskaloto zeltu vai šķiltavas.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!Lapas: 1 2

Komentāri

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Populārākie

To Top
Ziņojums!

Lai sekotu līdz jaunākajiem notikumiem uzspied "Like"