Interesanti

10 pazīmes, ka jūsu mirušie tuvinieki ir jūsu tuvumā un ar viņiem viss kārtībā!

Stāsta profesionāls mēdijs! Kad tuvi cilvēki aiziet citā pasaulē, viņi ļoti vēlas mums dot ziņu, ka ar viņiem viss kārtībā un viņi seko mūsu dzīves notikumiem. Ja mēs to nejūtam paši, tad viņi cenšas dot kādu zīmi. Īpaši nevajag meklēt šīs zīmes- tās mūs atradīs pašas. Zīmes ir ļoti daudz, bet galvenās ir 10.

 

1. Viņi parādās dzīvnieka veidolā.
Mūsu tuvinieki var uz mazu brītiņu iemiesoties sīkos dzīvniekos( tauriņi, mārītes, putni, spāres). Pievērsiet uzmanību, ja šie dzīvnieciņi uzvedas savādi: sēžas uz jums, klauvējas pie loga, kliedz.

2. Viņi jūsu ceļā noliek priekšmetus, kurus dzīves laikā mīlēja.
Mūsu tuvinieki mīl mums nolikt dažādus sīkumus, kuri dzīves laikā viņiem bija svarīgi: spalvas, monētas vai akmeņus. Daži mani klienti stāsta, ka viņiem jau pilnas burkas ar monētām un citiem sīkumiem, kas atrasti visnegaidītākajās vietās.


3. Viņi izdala smaržas.
Tuvinieku klātbūtni var noteikt pēc viņiem raksturīgajām smaržām: ziedu, cigarešu vai cigāru dūmu smarža. parasti smarža uzrodas bez nekāda loģiska pamatojuma.

4. Viņi noteiktā laikā ieslēdz savas mīļākās dziesmas.
Vēl viena pazīme – pēkšņi viņu mīļākā dziesma sāk skanēt tieši tad, kad jums jādzird šie vārdi. Bieži viena un tā pati dziesma skan dažādās vietās.

5. Viņi atnāk pie jums sapņos.
Visvieglāk mirušajiem tuviniekiem atnākt pie jums sapnī. Pietiek viņiem palūgt to un viņi atnāks. Un noteikti palūdziet viņus jūs pēc tam uzmodināt – citādi sapnis aizmirsīsies. Šāda sapņu vizīte vienmēr ir ļoti mierīga, to ne ar ko nesajauksi. Sapnis paliks atmiņā ilgus gadus.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!Lapas: 1 2

Komentāri

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Populārākie

To Top
Ziņojums!

Lai sekotu līdz jaunākajiem notikumiem uzspied "Like"